Joanna Kołaczkowska-Hajdun

e-mail: joannakolaczk@o2.pl

tel: 724  09  2006

 

Joanna Kołaczkowska-Hajdun  urodziła się w 1984 roku. Obecnie mieszka, pracuje i tworzy w Złotoryi. Ukończyła pedagogikę opiekuńczą na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoją pierwszą pracę sprzedała przez internet w 2008 roku. Dziś jej obrazy wiszą w wielu domach jej przyjaciół i rodziny.

Joanna Kołaczkowska-Hajdun zajmuje się malarstwem, rysunkiem i fotografią. Jej ulubiona technika to akwarela. Ulubionymi tematami są pejzaże ciekawych zakątków świata, głównie słonecznej i bardzo plastycznej Toscanii. Równie chętnie maluje przyrodę, wśród akwarel dominują kwiaty.

Na życzenie klientów przenosi na płótno lub papier widoki z wymarzonych miejsc, kopiuje zdjęcia z wakacji w dowolnym formacie i technice. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że jej ekskluzywne obrazy są doskonałym pomysłem na przywołanie wspomnień, niepowtarzalny i wyjątkowy prezent. Wszystkie akwarele są zabezpieczone fiksatywą, a obrazy na płótnie werniksem.

Nie czekaj! Przyślij zdjęcie i zamów obraz! Ceny niewygórowane.
Kolorystyka prezentowanych prac może nieznacznie odbiegać od oryginału.
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa są własnością autora.